Процедура ремонту займає від 40 хвилин, залежно від складності пристрою. Кожен клієнт при бажанні може бути присутнім при ремонті і спостерігати за технологічним процесом, прогулятися численними магазинами, кафе, розташованими в самому торговому комплексі або відвідати кінотеатр IMAX, поки буде проводиться ремонт.
Модель Ціна
4-4S500 гривень
5-5S-5с600 гривень
6700 гривень
6 plus800 гривень
6s700 гривень
6s plus800 гривень
7900 гривень
7 plus1000 гривень
81000 гривень
8 plus1200 гривень
Х2500 гривень
XR2400 гривень
XS2500 гривень
XS MAX2700 гривень
112500 гривень
11 Pro3500 гривень
11 Pro MAX3800 гривень
SE 22500 гривень
12mini4000 гривень
124200 гривень
12 Pro4200 гривень
12 Pro MAX4800 гривень
13mini6900 гривень
136900 гривень
13 Pro6900 гривень
13 Pro MAX7500 гривень
14уточнюйте
14 Proуточнюйте
14 Pro MAXуточнюйте
Також у нашому центрі проводяться будь-які складні ремонти пристроїв від заміни шлейфів до заміни неробочих мікросхем, NAND, eeprom, modem, U2 тощо. Вирішення проблем із втратою мережі GSM, wi fi. Усунення проблем з роботою мікросхеми управління тачскрином. І усунення безліч інших несправностей.
Захисне скло високої якості з олеофобним покриттям Поляризаційна і OСA плівка (шар між сенсорним екраном і захисним склом формує видиме зображення) - змінюються, щоб уникнути будь-яких дефектів картинки Пластикова рамка кріплення дисплея - стара рамка деформується при знятті битого скла. Завдяки технологіям, що розвиваються, поміняти скло на телефонах стало можливо без будь-якої втрати якості картинки.
Заміну скла в телефоні роблять коли розбилося тільки захисне скло (в результаті падіння або удару, з'явилися сколи, тріщини, подряпини на склі телефону або годинника). Але зображення не пошкоджене, сенсор скрізь реагує на натискання.
Видалення пошкодженого скла здійснюється на спеціальному сепараторному верстаті, зменшуючи можливі пошкодження модуля. Використання клею OСA усуває різного роду дефекти, на відміну від LOCA клею завдяки якому відбувається виникнення жовтих плям пов'язаних з хаотичним наповненням рідкого клею. Складання модуля відбувається у вакуумному прес-ламінаторі, гарантуючи щільність проклеювання. Фінальним етапом є видалення бульбашок повітря, з-під скла і сенсора автоклавом (герметична камера високого тиску), завдяки цьому відбувається ідеальне з'єднання комплектуючих, що ні в чому не поступаються за якістю та надійністю пошкодженому. Це дозволяє зберегти оригінальний дисплей і сенсор (тачскрин), змінюючи лише бите скло, економлячи гроші клієнта, оскільки немає необхідності міняти дисплейний модуль повністю. Так само, щоб у рази знизити ймовірність пошкодження скляної поверхні дисплейного модуля в подальшій експлуатації, рекомендуємо відразу встановлювати захисне скло, також зараз з'явилися гідрогелеві плівки, які також чудово справляються із захистом скляної поверхні дисплейного модуля.
Ви заощаджуєте час, не потрібно довго чекати на готовність замовлення — заміна виконується протягом 2 – 3 годин Смартфон після заміни скла буде виглядати як новий, тому що застосовується заводська технологія ремонту скла телефону і встановлюються скла з олеофобним покриттям. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені запчастини. Для Вашої зручності на час ремонту ми видаємо Вам підмінний телефон.
1) Захисне скло високої якості з олеофобним покриттям.
2) Поляризаційна плівка і OKA плівка (внутрішній шар між сенсорним екраном і захисним склом формує видиме зображення) – змінюються, щоб уникнути будь-яких дефектів (або спотворень) зображення.
3)Пластикова рамка кріплення дисплея – зазвичай стара рамка деформується при демонтажі битого скла. Завдяки технологіям, що постійно розвиваються, поміняти скло на Айфон 7 стало можливо без втрати якості зображення.

Заміна скла на IPhone Харків