Ми проводимо ремонт Face ID та материнської плати


Ремонт Face ID iPhone.

Проблеми з Face ID iPhone ?

Повідомлення на екрані – підніміть iPhone трохи вище.

Повідомлення на екрані - опустіть iPhone трохи нижче

Неможливо налаштувати ідентифікатор обличчя

Ваше обличчя не видно

Причина проблеми?

Ваш iPhone впав.

Ваш iPhone отримав удар.

Ваш iPhone увібрав вологу.

Після ремонту в сервісному центрі інженерами з нестачею досвіду, навичок та необхідного обладнання

Можливе 2 вирішення проблеми!

Ремонт у нашому Сервісному центрі або поштою.

Ремонт у Сервісному центрі.

Якщо Ви з Харкова, відремонтуйте Face ID на iPhone прямо в одному з наших сервісних центрів. Ремонт вашого Face id зазвичай здійснюється протягом 24-48 годин. Для деяких видів ремонту (мікроспайка, проблема з материнською платою, проблема із запуском пристрою і т. д.) терміни відрізняються в залежності від наявності деталі на складі та проблемах виявлених у процесі діагностики.

Умови ремонту вашого Face ID такі:

Ваш iPhone має бути в робочому стані.

Корпус iPhone не можна перекручувати, здавлювати чи гнути

Ви берете на себе відповідальність за свій iPhone та його експлуатацію.

Перед прийняттям у сервіс наші фахівці заздалегідь проведуть кілька тестів (камери, Wi-Fi, Bluetooth, мікрофони, ідентифікація обличчя і т. д.), щоб переконатися, що вони працюють належним чином, оскільки після падіння чи удару по всьому телефону може виникнути відразу кілька проблем. Якщо будь-який компонент (камери, Wi-Fi, Bluetooth, мікрофони, ідентифікатор обличчя…) несправний, наші фахівці повідомлять вам про це перед виконанням ремонту. Якщо стан телефону (чорний екран, неможливість включення телефону, плями на екрані тощо. буд.) не дозволяє нам провести тест перед ремонтом, ці тести буде виконано після усунення виявлених несправностей.

* На всі наші деталі оригінальної якості, відновлений або AAA+. Гарантія поширюється лише на замінену деталь.

Більшість наших ремонтів виконується на місці менш ніж за 30 хвилин, залежно від наявності запчастин та складності ремонту.

Тип ремонта

Face ID iPhone

Час ремонту 24-48 годин Гарантія 1 місяць** Смартфон iPhone * Час може змінюватись в залежності від ремонту. ** Гарантія поширюється лише на замінену деталь

Ремонт по пошті:

Якщо ви живете далеко від наших майстерень з ремонту телефонів? Не переживайте, відремонтуйте свій iPhone поштою, надіславши нам свій телефон. Ремонт вашого Face ID зазвичай займає 48 годин. Для деяких типів ремонту (мікроспайка, проблема з материнською платою, проблема із запуском пристрою і т. д.) терміни відрізняються в залежності від наявності деталі на складі та проблемах виявлених у процесі діагностики.

Материнська плата iPhone є складною багатошаровою друкованою платою, яка складається з основних компонентів пристрою. Плата відповідає за бездротові інтерфейси пристрою.

Якщо у Вашому iPhone не читається сім-карта, не заряджається акумулятор, немає доступу до Wi-Fi або Bluetooth, немає інформації про IMEI або комунікатор перестав функціонувати, це означає, що з материнською платою щось не те.

Одні з основних причин поломки - це або механічна дія, або потрапляння рідини на плату.

Як відремонтувати материнську плату в iPhone?

Щоб забезпечити ремонт iPhone потрібен високий рівень професіоналізму працівника, тому не намагайтеся самі намагатися лагодити материнську плату, оскільки можуть бути негативні наслідки, зверніться відразу в наш сервісний центр і ми забезпечимо швидке та якісне ремонт Вашого iPhone.

Ремонт iPhone будь-якого ступеня складності:

Заміна роз'ємів

Заміна ключів заряду контролерів

Ремонт flash BB

Ремонт RF процесора

Ремонт аудіокодека

Ремонт смугових фільтрів

Ремонт антенного підсилювача

Ремонт контролера живлення

Ремонт SMD компонентів

Ремонт Base Band и т.д.

Наші фахівці пройшли спеціальну підготовку, мають колосальний досвід з ремонту Apple, що дає більше гарантій на якість та швидкість послуг.

Якщо Вам потрібен ремонт материнської плати iPhone у Харкові, то ви потрапили на адресу.

Космлексна діагностика Macbook PRO Харків